01

Denizyolu Taşımacılığı

Uluslararası denizyolu taşımacılığı alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile en zor, en karmaşık görünen lojistik ihtiyaçlarınızı bile yaratıcı yaklaşımlarımızla, sorunsuz şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Dünyada gemi taşımacılığı, depolama, dağıtım, gümrükleme, proje taşımacılığı konularında size geniş rota seçenekleri sunuyor ve denizyolu nakliye ihtiyaçlarınızı esnek ve üretim takviminize uygun çözümlerle karşılıyoruz.

WCA üyeliğimiz ve dünyanın en büyük armatörleri ile yaptığımız özel anlaşmalarla denizyolu kargo taşımacılığı, liman konteyner taşımacılığı, gemi kargo hizmeti gibi konulardaki tüm taleplerinize hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Yükünüzü, dünyanın tüm limanlarına güvenle ulaştırabilmek için denizyolu taşımacılığında kullanılan tüm belgeleri eksiksiz şekilde hazırlıyor, denizyolu taşımacılığı yapan firmalar arasındaki en uygun navlun fiyatlarını sunabilmek adına sektördeki tüm gücümüzü ve bağlantılarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Denizyolu Taşımacılığında Sunduğumuz Lojistik Servisler

1

Komple Konteyner Taşımaları – FCL

2

Parsiyel Konteyner Taşımaları – LCL

3

İthalat / İhracat Konsolidasyon Servisi

4

Limandan limana / kapıdan kapıya / depodan depoya taşımalar

5

Kombine taşımalar

6

Üçüncü ülkeler arası taşımalar (cross trade)

Transfer Olanakları

İthalat ve ihracatta ihtiyacınız olan hızlı, güvenilir ve ekonomik transfer olanaklarını sağlarken, operasyonel süreci tarafınız için avantajlı olacak şekilde organize ediyoruz.

İş alanınız ne olursa olsun, taşımacılıkta ihtiyacınız olan ekonomik olanakları ve güvenilirliği sağlamak konusunda hassas davranıyoruz.

© Copyright 2023 VeraMarine Logistics - All Rights Reserved