01

Demiryolu Taşımacılığı

Demir yolu taşımacılığında uzman kadrosu seçkin müşteri portföyüne lojistik alanında, karşılıklı kazan-kazan prensibi ile, etkin, güvenilir ve çevresi çözümleri sunmaktadır.

Demiryolu Taşımacılığının Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir ?  

Demiryolu taşımacılığının en önemli avantajı uygun taşıma maliyetleridir. Demiryolu taşımaları maliyet yönünden denizyolu taşımaları gibi düşük maliyetli taşıma yöntemleri sınıfına girmektedir. Yalnız demiryolları ile denizyolu ile ulaşımın mümkün olmadığı karasal noktalara hızlı ve uygun fiyatla yüksek miktardaki ürünlerin gönderilmesi mümkün olmaktadır. Demiryolu taşımacılığının bir diğer avantaı ise çevreyi minumum düzeyde kirleten bir taşıma şekli olmasıdır. 

Demiryolu taşımacılığının en önemli dezavantajı ise yalnızca demiryolu altyapısı olan bölgelerde kullanılabilmesidir. Yüksek yakıt tüketimi nedeni ile taşıma maliyetleri artmaktadır. Ayrıca demiryolu taşımalarının olanaklı hale gelmesi için yapılması gereken altyapı yatırımların yüksek maliyetli yapısı da demiryolu taşımalarının bir diğer dezavantajlı yönüdür. 

1

Uygun maliyet

2

Çevreyi minumum düzeyde kirleten taşıma şekli 

3

Büyük miktarda ürünün güvenli taşınabilmesi

Blok Tren Konteyner Taşımacılığı

Avrupa’nın her yerine güçlü demiryolu ortaklıkları ile beraber blok tren seferleri gerçekleştirmektedir.

Her Adımımızı Gelecek Nesillere Daha İyi Bir Dünya Bırakmak İçin Atıyoruz

© Copyright 2023 VeraMarine Logistics - All Rights Reserved